IMPLANTIK WELLNESS 

FEEL THE BEUTY

YOU DESERVE IT

ENDERMOLOGIA

W naszej Klinice do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób holistyczny i dlatego posiadamy urządzenie do endermologii LPG ALLIANCE. Tak jak nasza Klinika, urządzenie to łączy najnowocześniejsze technologie i umiłowanie do  tego co jest blisko związane z naturą.


Posiadamy najbogatszą wersję urządzenia LPG ALLIANCE LAB  Endermologia, to ekskluzywna technologia wyszczuplająca oraz przeciwdziałająca starzeniu się skóry. To inteligentna metoda stymulacji ciała i skóry. Opracowana na podstawie 30 lat badań i doświadczeń. W 100 % naturalna, nieagresywna i nieinwazyjna.  Dzięki endermologii LPG ALLIANCE w sposób bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny pobudzamy naturalny metabolizm komórkowy skóry. Nazywany jest masażem podciśnieniowym tkanki łącznej. Stymuluje organizm do produkowania włókien kolagenowych. Bardzo szeroki wachlarz zabiegów zalecany jest dla Pacjentów którzy szukają naturalnych metod oczyszczania i odnowy biologicznej, pragną wyszczuplić i ujędrnić ciało, a także pozbyć się zmarszczek, bólów mięśniowych i reumatycznych.


Endermologia ma także działanie terapeutyczne. Wpływa na produkcję endorfin.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w bardzo ekskluzywnych warunkach.

“If you don't take care of yourself, the undertaker will overtake that responsibility for you.”

ZABIEGI

W Klinice Implantik wykonujemy wszystkie dostępne zabiegi dzięki zastosowaniu urządzenia LPG ALLIANCE.

Zabiegi endermologii LPG na ciało to prawdziwy fitness dla skóry. Wyszczuplamy i ujędrniamy całe ciało, ale możemy wybrać tylko jedną partię. Poprawiamy krążenie krwi i limfy.


Endermologia LPG na twarz to jedyny zabieg, który pobudza fibroblasty w skórze właściwej do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialurynowego. W całkowicie bezbolesny sposób zwiększamy produkcję (do 70 %) architektów skóry. Wielowymiarowa stymulacja powierzchni skóry fizjologicznie pobudza jej komórki.
Zabiegi na twarz i na ciało możemy łączyć na jednej wizycie. Dzięki temu wprowadzamy Pacjentów w kompleksową odnowę całego ciała.


Zabiegi z użyciem urządzenia LPG ALLIANCE dzielimy na 3 etapy. Pierwszy etap to ocena połączona z wywiadem i zdjęciem. Drugi etap to program. Trzeci to kontynuacja. Wszystkie trzy etapy są bardzo dokładnie omawiane na pierwszej wizycie.

Każdy Pacjent ma inne potrzeby, dlatego liczba zabiegów będzie omawiana podczas konsultacji. Najlepsze efekty uzyskuje się  w serii od min. 5 do 15 zabiegów. Czas zabiegów uzależniony jest od wybranego programu i oczywiście od tego czy jest to zabieg na ciało czy na twarz. Najkrótszy program trwa 15 minut, a najdłuższy 70 minut.


Do zabiegów na ciało Pacjent ma na sobie specjalny kostium endermowear. Zabiegi endermologii LPG ALLIANCE należy  zawsze połączyć ze zdrową dietą, umiarkowaną aktywnością fizyczną i odpowiednim nawodnieniem organizmu.

Zabiegi wykonuje wykwalifikowany kosmetolog. Zabiegi są bezbolesne i nie wymagają znieczulenia.

Do zabiegów używamy tylko certyfikowanych  kosmetyków LPG i NEAUVIA.

ALQVIMIA

Alqvimia to więcej niż  luksusowa marka kosmetyków to cała filozofia dbania o siebie  oparta  na połączeniu  holistycznych zabiegów na  ciało, umysł i duszę.


Alqvimia oferuję nową  koncepcje pielęgnacji  urody  wpływającą na zdrowie  i  doskonałe samopoczucie  poprzez  100 % naturalne kosmetyki.


Na świecie  jest niewiele miejsc w których można  osiągnąć piękno i  spokój .Zabiegi Alqvimia wykonywane  są w najbardziej luksusowych spa  na świecie  m.in.  w Dubaju. W Implantik Wellness zapraszamy  na  ekskluzywne zabiegi  Alqvimia na  twarz i ciało .Rytuały Alqvimia w Implantik Wellness zapewnią  przyjemne  odczucie  głębokiego spokoju  i  relaksu  ale  także  pomagają  odzyskać i zachować młodość .


Alqvimia  to  hiszpańska marka kosmetyków  naturalnych  skierowana do bardzo świadomych kobiet.

 

Alqvimia  wykorzystuje właściwości m.in.  aromaterapii, glinek, olejów tłoczonych na zimno. Kosmetyki są wolne od parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników, zapachów i konserwantów. Marka Alqvimia to klejnot wśród innych produktów kosmetycznych. 

 

Implantik Wellness zaprasza do magicznego świata Alqvimia 

YOU ARE ABOUT TO BEIEVE IN MAGIC

Zabiegi Team Dr. Joseph

 W Implantik Wellness dołączyliśmy do Team dr Joseph -marki kosmetyków gdzie połączone zostały dwa światy -natury i najnowszej generacji ,medycyny ludowej i aktualnych odkryć naukowych ,najczystszych składników i najbardziej wyrafinowanych technologii ,geniusz przyrody i wyszukane know -how .Wyjątkowa  jakość produktów  Team dr Joseph osiągnięta została poprzez współdziałanie ludzi, skóry ,narządów wewnętrznych i królestwa roślin . 


W Implantik Wellness  zapraszamy na  luksusowe zabiegi  na twarz i ciało   kosmetyki  Team dr Joseph .Kiedy natura spotyka high-tech jesteśmy w stanie każdą klientkę otoczyć opieką i bezpieczeństwem . 


Ucząc  się od natury to uczyć  się czegoś nowego każdego dnia . 

IT'S YOUR CHOICE

IT'S YOUR CHOICE

IT'S YOUR CHOICE

CENNIK

BEGINS TO SERIOUSLY

INFORMACJE PODSTAWOWE

Konsultacja - Bezpłatna
Kostium endermowear - 99zł

NA CIAŁO

1 zabieg - 190 zł + koszt kostiumu
5 zabiegów - 900 zł + koszt kostiumu
10 zabiegów - 1800 zł + gratis kostium
15 zabiegów - 2500 zł - gratis kostium + gratis zabieg na twarz

ZABIEG ENDROMOLOGIE STANDARD NA CAŁE CIAŁO / 40 MINUT

ZABIEG ENDERMOLOGIE NA JEDNĄ, DWIE PARTIE
(ZABIEG FOCUS)

CZAS ZABIEGU 20 MINUT - 1/2 PARTIE

1 zabieg - 140 zł + koszt kostiumu
5 zabiegów - 1000 zł + koszt kostiumu
10 zabiegów - 1200zł + gratis kostium + gratis zabieg na dłonie

ZABIEG ENDERMOLOGIE SPECJALNY

OBRZĘKI LIMFATYCZNE / NIEWYDOLNOŚĆ ŻYLNA / DRENAŻ LEKKIE NOGI

1 zabieg - 180 zł + koszt kostiumu
5 zabiegów - 900 zł + koszt kostiumu
10 zabiegów - 1500 + gratis kostium
15 zabiegów - 2100 + gratis kostium + gratis zabieg na twarz

NA TWARZ
ZABIEGI ENDEROMOLOGIE LPG NA TWARZ ENDERMOLIFT

ENDERMOLIFT-PROGRAM KRÓTKI / ROZŚWIETLANIE / POBUDZANIE

1 zabieg - 130 zł
5 zabiegów - 600zł
10 zabiegów - 1100 zł
 

ENDEROMOLOGIE LPG NA TWARZ

PROGRAM WYBRANY MAX. 2 PARTIE / 30 MINUT

1 zabieg - 150 zł
5 zabiegów - 700 zł
10 zabiegów - 1300 zł

Ważność zakupionego Karnetu to okres 6 miesięcy. Opłata dokonywana jest z góry.

OSIĄGNIJ TO CZEGO INNI PRAGNĄ

IMPLANTIK WELLNESS