top of page

Każdego dnia dokładamy największych starań by twój nowy uśmiech olśniewał bielą.

STOMATOLOGIA

NO LIMITS

IMPLANTOLOGIA

To metoda uzupełnienia braków zębowych za pomocą wszczepienia tytanowego korzenia a następnie  osadzenia na nim korony, mostu lub protez. W Klinice Implantik gwarantujemy Państwu najwyższą jakość przeprowadzonego leczenia i poczucie  bezpieczeństwa. Posiadamy wysokospecjalistyczny sprzęt (tomograf 3D), który z najwyższą precyzją pozwala zaplanować  zabieg wszczepów implantów.


Dzięki implantom uzyskujemy wypełnienie protetyczne o najwyższej jakości i wytrzymałości.

W usłudze implantacji stosujemy indywidualne szablony (metoda druku 3D) na podstawie

wirtualnego  pozycjonowania implantu w oprogramowaniu CAD.


Wszczepiamy m.in. implanty Straumann - światowego lidera w dziedzinie implantów stomatologicznych.

W naszej Klinice wykonujemy zabiegi implantacji, także w znieczuleniu ogólnym. Każdy  Pacjent implantologiczny  dostaje  pisemny plan leczenia i certyfikat jakości.

W naszej Klinice dzięki ogromnemu doświadczeniu i najnowszym technologiom wykonujemy implantację natychmiastową (chirurgia jednego dnia) - pacjent na jednej wizycie ma wszczepiony implant i oddane gotowe uzupełnienie protetyczne. 

Jedyni tacy w POLSCE!

Jesteśmy właścicielami jedynych w skali kraju i Europy urządzeń. Również jako jedyni w Polsce posiadamy zintegrowany system do diagnostyki i leczenia zaburzeń oraz rehabilitacji stawu szczękowo-żuchwowego.

PROTETYKA

W Klinice Implantik mają Państwo możliwość wykonania

wszystkich prac protetycznych dostępnych na rynku.


Nowoczesna protetyka to taka, która umożliwia zastosowanie

szerokiego wachlarza rozwiązań protetycznych.


Na bieżąco wprowadzamy wszystkie sprawdzone nowości ze świata.


Jesteśmy Kliniką całkowicie scyfryzowaną - posiadamy

min. najnowocześniejszy skaner wewnątrzustny, drukarki 3D.


Laboratorium protetyczne znajduje się na miejscu. Większość

prac protetycznych w naszej Klinice wykonywana jest w technologii CAD/CAM.


W Klinice Implantik na nasze prace protetyczne Pacjenci dostają gwarancje .


Korzystamy tylko z certyfikowanych i oryginalnych materiałów.


W naszej Klinice opracowaliśmy autorski program wykonywania

rekonstrukcji zgryzu  IMPLANTIK DIGITAL PROSTHETIC PROTOCOL. 

U nas możecie Państwo wykonać np. koronę, most, inlay lub inne uzupełnienie stałe w jeden dzień. 

Layer 6.png

How it's working?

We wszystkich dziedzinach naszej działalności kierujemy się japońskim pojęciem ”Takumi”-mistrzów rzemiosła. Połączyliśmy najwyższą jakość usług i najnowocześniejsze technologie światowe z subtelnym pierwiastkiem ludzkim.

Dział stomatologii zajmujący się leczeniem zębów kanałowo to endodoncja. Polega ono na usunięciu miazgi (żywej, martwej lub zmienionej zapalnie) z komory i kanałów zębowych


W naszej Klinice precyzyjne oczy i dłonie naszych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt spowodują, że każdego zęba będziemy starali się uratować.


Do leczenia w Klinice Implantik używamy najnowszych technologii światowych m.in. mikroskopu 3D. Do dyspozycji mamy również lupy Carl Zeiss, Endopilota  Schlumbohn, Rinsendo i wiele innych.


Jako standard przyjmujemy pracę w koferdamie .


W Klinice Implantik do leczenia kanałowego używamy również SAF SYSTEM. To jedyny na świecie pilnik endodontyczny dopasowujący się do kształtu kanału.


Na życzenie Pacjenta wykonujemy pisemny plan leczenia endodontycznego.

CHIRURGIA

W Klinice Implantik wykonywane są wszystkie zabiegi, nawet te najbardziej skomplikowane z zakresu chirurgii stomatologicznej jak również ekstrakcje wszystkich zębów, resekcje, hemisekcje, dłutowanie zębów itp. Robimy korekty błony śluzowej  np. wędzidełek oraz plastykę tkanek miękkich. 


Wykonujemy chirurgię przedprotetyczną i implantologiczną.


Pomyślny przebieg zabiegu i dobór optymalnej strategii zawsze

idą w parze z troską o komfort psychiczny Pacjenta, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami chirurgii stomatologicznej.

 
Wszystkie zabiegi wykonujemy przy aseptyczności pola operacyjnego.


Zabiegi chirurgiczne wykonujemy w znieczuleniu zwykłym, komputerowym lub ogólnym.


Do dyspozycji dla każdego Pacjenta mamy podtlenek azotu czyli

gaz rozweselający.


Przy bardziej skomplikowanych zbiegach wymagamy badania (morfologia krwi, OB itp.)


Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym, gdzie nad

 Pacjentem czuwa anestezjolog.

TEAM

DIAGNOSTYKA

W Klinice Implantik dzięki prawidłowo przeprowadzonej diagnostyce możemy skutecznie zaplanować leczenie dla każdego Pacjenta.


Posiadamy Tomograf 3D o największym polu obrazowania - oko naszej Kliniki.


Każdy gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszą cyfrową aparaturę RVG 


Diagnostykę w Implantik zaczynamy od godzinnej pierwszej wizyty na której wypełniamy bardzo szczegółowo kartę Pacjenta. Wykonujemy zdjęcie tomograficzne 3D. W trakcie pierwszej wizyty używamy także kamery wewnątrz-ustnej do omówienia i pokazania wszystkich nieprawidłowości. Wykonujemy test pH śliny i wybarwiamy płytkę nazębną.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

To profilaktyka i leczenie próchnicy. Leczenie próchnicy jest bardzo ważne ponieważ ma znaczenie w utrzymaniu pięknego uśmiechu ale również w utrzymaniu zdrowia całego naszego organizmu.


W Klinice Implantik poprzez użycie najlepszej jakości sprzętów i materiałów zapewniamy skuteczne leczenie próchnicy. Oferujemy wypełnienia światłoutwardzalne, wypełnienia światłoutwardzalne wzmocnione włóknem szklanym, wypełnienia  światłoutwardzalne czasowe, infiltracje próchnicy - technika Icon.


Leczenie zębów w naszej Klinice odbywa się prawie bezboleśnie. Do dyspozycji mamy znieczulenia (zwykłe i komputerowe), sadację wziewną (gaz rozweselający), a także zabiegi w znieczuleniu ogólnym.


W przypadku dużych ubytków wykonujemy wypełnienia typu inlay, onlay, overlay. Wszystko robione w systemie CAD/CAM z tlenku cyrkonu lub innego materiału poprzedzone skanem zęba przy użyciu skanera wewnątrzustnego. Dzięki temu wykonujemy najbardziej dokładne wypełnienia.


W Klinice Implantik do leczenia używamy także mikroskopu 3D.

PRZEMIANA

PRZED / PO

ORTODONCJA

W naszej Klinice mają Państwo możliwość odzyskania piękny uśmiech oraz pewność siebie dzięki leczeniu ortodontycznemu.. Jesteśmy certyfikowaną kliniką Invisalign oraz Clear Corect. 

Posiadamy Diamentowy status klinicznych przypadków. 

Metoda Invisalign oraz Clear Corect prostuje zęby za pomocą kompletu przezroczystych wymiennych szyn (alignerów) wykonanych na zamówienie specjalnie dla Twoich zębów.

Metody te oparte są na  sztucznej inteligencji. Dzięki temu leczenie jest absolutnie pod pełną kontrolą. 

Przed przystąpieniem do leczenia pacjent ma przedstawioną na komputerze wizualizację efektu ostatecznego całego procesu.  

“Be yourself everyone else is already taken.”

ZABURZENIA STAWU SKRONIOWO - ŻUCHWOWEGO

Leczenie stawu skroniowo-żuchwowego to bardzo trudny obszar terapii uzębienia. Wymaga specjalnego sprzętu, wiedzy i doświadczenia.


W Klinice Implantik zajmujemy się dolegliwościami związanymi z nieprawidłowym funkcjonowaniem stawów skroniowo -żuchwowych.


Stworzyliśmy sztab osób składający się z lekarzy, techników dentystycznych i fizjoterapeutów specjalizujących się w leczeniu zaburzeń czynnościowych narządu żucia. Takie połączenie wiedzy to warunek niezbędny do leczenia wielu schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego.


Typowe problemy ze stawem to ból głowy, zgrzytanie zębami, trzaski i przeskakiwanie stawów, poranna bolesność mięśni ,szumy w uszach. Bardzo szerokie podłoże przyczynowe wymaga bardzo szczegółowej diagnostyki.


Posiadamy najnowszy i jedyny w Polsce system do analizy stawu skroniowo -żuchwowego FACE HUNTER i PLANE ANALYZER firmy Zirkonzahn.


Dysfunkcje w stawie skroniowo-żuchwowym mogą źle wpłynąć na samopoczucie Pacjenta dlatego staramy się motywować do podjęcia walki z niewłaściwymi nawykami.


Przed rozpoczęciem leczenia wykonujemy pisemny plan leczenia  uwzględniający metody leczenia dostępne w Implantik.

PERIODONTOLOGIA I PROFILAKTYKA 

Podstawą pięknego uśmiechu są zdrowe zęby ale także i dziąsła dlatego w naszej Klinice uzyskają Państwo profesjonalną poradę już przy pierwszej wizycie.

Oferujemy cały szereg zabiegów profilaktycznych tj. skaling, piaskowanie, polerowanie, ozoznowanie, lakowanie, fluoryzacje oraz określamy pH jamy ustnej z wybarwianiem płytki nazębnej.

Wykonujemy zabiegi z użyciem preparatu STRAUMANN EMDOGAIM oraz kolagenu - przy zębach paradontycznych.

W Klinice Implantik przeprowadzamy instruktaż higieny jamy ustnej połączony z profesjonalną pomocą przy wyborze środków do higieny jamy ustnej.

OUR INTERIORS

APARATURA

A35-A-A003.jpg

Tomograf komputerowy

-Oko naszej Kliniki niezastąpione w czasie każdego leczenia.


-To nowa era cyfrowego obrazowania z niezwykle niską dawką promieniowania dla bezpieczeństwa każdego Pacjenta 


-Największe pole obrazowania dostępne na rynku 


-Większa ilość szczegółów to lepsza diagnoza 

KEEP

IN TOUCH

OUR ADDRESS

ul. Gospodarcza 15

22-300 Krasnystaw

Email: recepcjaimplantik@gmail.com
Tel:  82 542 17 54

OPENING HOURS

9:00 - 19:00

Poniedziałek- Piątek

 

nieczynne

Sobota - Niedziela

bottom of page