top of page

IMPLANTIK

AUDIO

OCEAN OF SOUND

OCEAN

OF SOUND

APARATY SŁUCHOWE

INDYWIDUALNE

Odpowiadamy na indywidualne potrzeby każdego Pacjenta i dlatego wykonujemy indywidualne aparaty słuchowe. Aparaty dobiera się w zależności od stopnia niedosłuchu, warunków akustycznych i preferencji użytkownika. Najmniejsze i niewidoczne modele oferują doskonałą jakość dźwięku.
 

Posiadamy zaawansowane technologie do wykonywania indywidualnych aparatów słuchowych - cyfrowe oprogramowania komputerowe oraz drukarki 3d.
 

Specjalizujemy się w doborze rozwiązań dopasowanych do każdego indywidualnie, projektujemy nasze produkty tak, aby dopasowane były do indywidualnego ubytku słuchu i najwyższej jakości dźwięku.
 

Aparaty różnią się technologią przetwarzania sygnałów dźwiękowych oraz programami, które oferują. Każdy aparat to mikrokomputer posiadający procesor i oprogramowanie.

 CENNIK

Ceny aparatów słuchowych indywidualnych  ustalane są dla każdego Pacjenta oddzielnie.


Ceny od 1000 zł do 8000zł 

DIAGNOSTYKA

W Klinice  Implantik przywracamy radość słyszenia. Słysząc poznajemy świat i kreujemy własną rzeczywistość dlatego bardzo ważna jest dokładna diagnoza.

W naszej Klinice wykonując aparaty także nie chcemy ingerować w naturę i dlatego, uważamy, że tylko aparaty słuchowe indywidualne są w stanie sprostać takim wymaganiom. Nie pozbawiają Pacjenta normalności w życiu. Zapewniają komfort i wygodę w noszeniu.

Wykonujemy specjalistyczne badanie słuchu dzięki urządzeniu Primus Pro. Sprzęt ten pozwala na bardzo dokładne i skuteczne  badanie.

KEEP

IN TOUCH

OUR ADDRESS

ul. Gospodarcza 15

22-300 Krasnystaw

Email: recepcjaimplantik@gmail.com
Tel:  82 542 17 54

OPENING HOURS

9:00 - 19:00

Poniedziałek- Piątek

 

nieczynne

Sobota - Niedziela

bottom of page